בית הורים רונית בע''מ 1988 עדנה דיור מוגן איכותי נהריה
 
אצלנו החיים רק מתחילים!
 
 
 
 
משרד העבודה והרווחה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 

בית הורים רונית

 
בבית הורים "רונית" מרגישים בבית.
 
בית הורים רונית נוסד על ידי רחמים יקוטי בשנת 1988, שודרג בשנת 2010.

בית הורים רונית שוכן בעיר נהריה ומציע מקום מגורים איכותי לקשישים. בית הורים רונית הנמצא במרכז העיר וממלא אותו בירק וגינות נוי ומשרה אווירה ביתית ונעימה על כל דיריו. בית הורים רונית מעניק לדיריו השגחה רפואית צמודה, חמש ארוחות ביום, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה ומגוון פעילויות חברתיות.

בית הורים רונית הוא בעל מוניטין של שנים בטיפול בבני גיל הזהב, המקום פועל ברישיון משרד העבודה והרווחה ונמצא תחת פיקוחו.
 
צוות מקצועי לשירותכם 24 שעות ביממה
 
בבית הורים רונית צוות מקצועי מוסמך ומיומן, הכולל רופא מומחה, עובדת סוציאלית, פיזיותרפיסט, דיאטנית, אחיות ומטפלות הנמצאות במקום 24 שעות ביממה . כל דייר מקבל ליווי אישי לבילוי או לבדיקות רפואיות.
 
תפריט עשיר ומגוון
 
בבית הורים מוגשות חמש ארוחות טריות ועשירות מידי יום. חדר האוכל מסוגנן ומעוצב.

התפריט מבוסס על פי המטבח הישראלי המיטיב לנצל את פרות וירקות העונה. על פי בקשתכם יוגשו לכם ארוחות צמחוניות, טבעוניות, דיאטטיות, נטולות סוכר, דלות מלח וכו' בהתאמה אישית מדויקת .

האוכל כשר למהדרין בהשגחת הרבנות הראשית נהריה.

 
כולנו משפחה אחת גדולה
 
בבית הורים רונית בני המשפחה הבאים לבקר זוכים להכנסת אורחים חמה. אתם מוזמנים לבקר את יקיכם בכל שעות היממה, וליהנות יחדיו מהלובי המהודר של המקום. לנוחותכם, ישנה אפשרות להגיע בתחבורה ציבורית אל המקום.
 
מגוון פעילות להנאתכם
 
בבית הורים רונית מתקיימות פעילויות חברתיות מגוונות המועברות על ידי צוות מדריכים מקצועי וכוללות: הרצאות בנושאים אקטואליים ואחרים, טיולים מאורגנים, פעילויות ספורט, ימי כיף, משחקי יצירה, חוגי העשרה, מסיבות , ערבי תרבות וארוחות חג על פי מיטב המסורת היהודית.
 
 
 

עדנה דיור מוגן-איכותי

 
עדנה דיור מוגן-איכותי: איכות חיים גבוהה למבוגרים
 
עדנה דיור מוגן-איכותי, בית אבות ודיור מוגן, שוכן בקרבת הים, ליד הטיילת החדשה של נהריה. בעדנה דיור מוגן-איכותי אנחנו מציעים בית חם לבני גיל הזהב, הכולל מגוון דירות גדולות ומרווחות, מרוהטות ברמה גבוהה ומצוידות במכשירי טלוויזית כבלים, מזגן, מקרר טלפון ועוד. אנחנו מנקים את חדרי הדיירים מדי יום. לרווחת הדיירים, יש במקום גם לובי מהודר, מרפאה, בית כנסת, חדר תרבות, חדר אוכל, שירותי מכבסה ספרייה וגם עליית גג עם גן טרופי מרהיב, המשקיף על נוף הים והרי הגליל.
 
מישהו דואג לכם
 
המוניטין של עדנה דיור מוגן-איכותי דוגל בשירות טוב ויחס אישי שמקבלים הדיירים מהצוות המקצועי שעובד במקום.

הצוות כולל רופא מומחה, עובדת סוציאלית, פיזיותרפיסט, דיאטנית, טבחיות ומטפלות הנמצאות במקום 24 שעות ביממה.

בעדנה דיור מוגן-איכותי יש חדר אחות ורופא המאויש 24 שעות ביממה, כל דייר מקבל ליווי אישי בעת יציאה מהמתחם. כמו כן בעדנה דיור מוגן-איכותי יש שירותי ניקיון ואחזקה ברמה גבוהה.
 
תפריט עשיר ומגוון
 
בעדנה דיור מוגן-איכותי ניתן לבשל עצמאית במטבח פרטי בחדר וישנה אפשרות לקבל חמש ארוחות טריות בחדר אוכל נעים ומעוצב.

התפריט מבוסס על המטבח הישראלי, הדואג לנצל את פרות וירקות העונה. יש אפשרות להזמין ארוחות לפי הצורך נגיש לכם ארוחות צמחוניות, טבעוניות, דיאטטיות, נטולות סוכר, דלות מלח וכדומה.

האוכל כשר למהדרין בהשגחת הרבנות הראשית נהריה.
 
שפע פעילויות מרתקות
 
בעדנה דיור מוגן-איכותי מוצעות לכם פעילויות חברתיות מגוונות, הכוללות חוגים טיולים, ערבי הווי, הרצאות, ריפוי בעיסוק, מסיבות ימי הולדת ועוד פעילויות יזומות אחרות. הפעילויות נעשות בתיאום עם ועד הדיירים.
 
 
דיור מוגן ובית הורים בנהריה